Vesa Luma sot më e lumtur se kurrë, kjo është arsyeja

  • 12 maj 2019 - 21:54
Vesa Luma sot më e lumtur se kurrë, kjo është arsyeja

Këngëtarja e hitit "S'paska qenë e shkrume", Vesa Luma sot më shumë se asnjëherë ka arsye për të qenë e lumtur, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

E kjo me arsye të fortë, pasi pikërisht sot këngëtarja feston ditëlindjen, mbush plot 33 pranvera, dhe me këtë rast dhe ne i urojmë shëndet e gjitha të mirat në jetë.

Të vazhdojë të qendrojë pozitive kështu siç është: E mirë për të mirët, indiferente për lakmitarët.

Image

(Kosova Sot Online)