Arbnora Ademaj seksi edhe në të kuqe

  • 14 maj 2019 - 15:25
Arbnora Ademaj seksi edhe në të kuqe

Arbnora Ademaj mbetet një prej femrave më të bukura dhe më seksi që kemi.

Ndonëse ka vite që kur fitoj kurorën e më të bukurës, ish-missi ende vazhdon të jetë në super formë e kjo gjë u vu në pah edhe në postimin e fundit që ajo ka bërë, shkruan Kosova Sot Online.

Bukuroshja, ka ardhur ‘flakë’ në të kuqe në imazhin e publikuar në llogarinë e saj në ‘Instagram’.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Arbnora Ademaj (@arbnora_ademaj) on

(Kosova Sot Online)