Oh..., Dafinë, je tamam një yll

  • 14 maj 2019 - 16:36
Oh..., Dafinë, je tamam një yll

Stili dhe guximi për të eksperimentuar qoftë në muzikë, por edhe në imazhin e përgjithshëm të saj, e kanë bërë këngëtaren Dafina Zeqiri shumë trend në muzikën shqiptare, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Së fundmi ajo ka ardhur me një pozë tejet sensuale, duke vënë në pah brishtësinë e saj femërore.

Image

(Kosova Sot Online)