Mozzik nuk e ndalë luksin, shfaqet me rroba dhe me veturë të shtrenjtë

  • 14 maj 2019 - 17:38
 Mozzik  nuk e ndalë  luksin, shfaqet me rroba dhe me veturë të shtrenjtë

Pas bujës që krijoj afera "Loredana" ku sipas mediave zvicrane ajo me të vëllanë ia kishin dalur t'ia zhvatnin rreth 900 mijë euro një çifti zviceran, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Përmes profilit të tij në Instagrm, është lajmëruar bashkëshorti i Loredanes, rep artisti Mozzik, duke reklamuar edhe njëherë luksin nga i cili rrethohet: veturë luksoze dhe rroba të shtrenjëta.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by MOZZIK (@mozzik) on

(Kosova Sot Online)