Aurela Gaçe të premten koncert, ja në cilin vend

  • 15 maj 2019 - 10:12
Aurela Gaçe të premten koncert, ja në cilin vend

Ajo ka vazhduar ndër vite të realizoj këngë hite duke e dëshmuar veten si këngëtare unike, shkruan Kosova Sot Online.

Voklaiteti i saj i veçantë e ka bërë Aurela Gaçen të ndriqoj në krye të skenës sonë muzikore.

Dhe pak minuta më parë ajo ka njoftuar se do të jetë pjesë në një koncert i cili do të organizohet të premten në Vlorë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by E pasur jam, se ty të kam (@aurelagaceofficial) on

(Kosova Sot Online)