Thjeshtësia e Arilenes dhe mikes së saj lë për të dëshiruar

  • 15 maj 2019 - 11:58
Thjeshtësia e Arilenes dhe mikes së saj lë për të dëshiruar

Këngëtarja Arilena Ara ka postuar në rrjetin instagram një foto me një mike të saj të dashur .                      Përkrah Arilenes është këngëtarja e mirënjohur Miriam Cani.

Në foto të dy këngëtarët shihen pa make up por shumë të bukura shkruan Kosova Sot Online.

Kjo foto është mirëpritur shumë nga fansat e të dy këngëtares  të cilët dhanë shumë komente të dashura për to.

Ja postimi i Arilenes :

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Arilena Ara (@arilenaaraa) on

 

(Kosova Sot Online)