Çfarë po paralajmëron Ryva me kaq stil?

  • 15 maj 2019 - 12:56
Çfarë po paralajmëron Ryva me kaq stil?

Ajo nuk ndaloi së oftuari këngë të shumta dhe me përkushtim tregoi se si mbahet një sukses si këngëtare ndër vite, shkruan Kosova Sot Online.

Ryva kësaj radhe e rregulluar për mrekulli postoi një foto në instagram ku dukej e grimuar veçantë.

Ajo në përshkrimin e fotos la fjalët: "Coming soon". Siç duket së shpejti do të kemi diçka të re nga Ryva.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ryva Kajtazi (@ryva_kajtazi_) on

(Kosova Sot Online)