Korab Shaqiri takohet me babin e kësaj këngëtare të famshme

  • 16 maj 2019 - 09:30
Korab Shaqiri takohet me babin e kësaj këngëtare të famshme

Ai është këngëtar i vlerësuar në Kosovë dhe jashtë saj, shkruan Kosova Sot.

Korabi nuk realizon shpesh projekte por kur e bën sigurohet që ato të mbesin të paharrueshme.

Në foton e fundit ai në instagram shihet bashkë me babin e Dua Lipes ku të dy duken në disponim të mirë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Korab Shaqiri (@korabshaqiri) on

(Kosova Sot Online)