Vjen lajmi i madh nga Fero

  • 16 maj 2019 - 09:41
Vjen lajmi i madh nga Fero

Bëhet fjalë për modelen Arbenita Ismajli dhe reperin, Fero.

Megjithatë ata më s’janë çift, këtë e konfirmon vet Fero përmes një instastory.

Ai ka shkruar se që nga sot është beqar, ndërsa ka fshirë të gjitha fotografitë me Arbenitën në llogarinë e tij Instagram, duke lënë vetëm një.

Ndryshe çifti ishin bashkë për disa muaj, madje lidhjen e tyre e patën bërë edhe publike.

Ndërsa, modelja ende vazhdon t’i mbajë fotografitë me reperin.

Image

(Kosova Sot Online)