Adelina shfaqet me pak grim, ja si duket

  • 16 maj 2019 - 13:25
Adelina shfaqet me pak grim, ja si duket

Pamja e saj në fytyrë shpesh u komentua e u kritikua.

Adelina Tahiri përkundër kritikave, nuk ndalet asnjëherë së treguari bukurinë e saj natyrale.

Ajo ka hedhur një fotografi në Instagram, ku shihet me pak grim.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by AdelinaTahiri (@adelina_tahiri1) on

E tillë, Adelina dukej shumë e bukur dhe e freskët. 

(Kosova Sot Online)