Cozman paralajmëron këngën e re 'You know me'

  • 16 maj 2019 - 16:28
Cozman paralajmëron këngën e re 'You know me'

Pas një pauze relativisht të gjatë dhe ndarjes nga labeli "Baba Stars", reperi i njohur Ylber Abdullahu, i njohur me emerin artistik Cozman, ka paralajmëruar këngën e tij më të re, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

"You know me", mban titullin projekti më i ri i Cozman, që shumë shpejt pritet të publikohet.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by COZMAN (@cozman) on

(Kosova Sot Online)