Kush e ka ditëlindjen sot?

  • 16 maj 2019 - 20:35
Kush e ka ditëlindjen sot?

Çifti i njohur i estradës shqiptare, Nora Istrefi&Robert Berisha, sot më shumë se asnjëherë kanë arsye për të qenë të lumtur, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Pasi pikërisht sot, vajza e tyre Rene feston ditëlindjen dhe mbush plotë katër pranvera.

Në këto çaste janë publikuar edhe fotografitë e ditëlindjes, që ne ju ftojmë ti shijoni...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi) on

(Kosova Sot Online)