Pas ‘zhurmës’ së djeshme, Fero e nisi ditën me këtë foto

  • 18 maj 2019 - 09:38
Pas ‘zhurmës’ së djeshme, Fero e nisi ditën me këtë foto

Fero ditën e sotme e nisi me një fotografi, në të cilën shfaqet pranë të dashurës, Arbenita Ismajli

Reperi dhe e dashura e tij ishin veshur në veshje sportive, ndërsa dukeshin të lumtur pranë njëri-tjetrit.

Për ndryshe, Fero ka publikuar dje projektin e tij të ri me titull “Momo”, të cilin e solli në duet me Zzapin.

Image

Gjatë një përleshje me armë zjarri, dje mbeti i plagosur menaxheri i tij, Met Elshani, ndërsa dyshohej se reperi ishte në vendin e ngjarjes. 

(Kosova Sot Online)