Marina dhe Geti pozojnë si Romeo dhe Zhulieta

  • 20 maj 2019 - 16:31
Marina dhe Geti pozojnë si Romeo dhe Zhulieta

Ata janë ndër çiftet më të komentuar në shou bizin shqiptar, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Fjala është për rep artistin e njohur Getoar Selimin dhe prezantuesen Marina Vjollca.

Derisa së fundmi ata kanë pozuar më të dashuruar se kurrë, tamam si dikur Romeo dhe Zhulieta.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on

(Kosova Sot Online)