Engjëllusha edhe me një pozë provokuese

  • 22 maj 2019 - 12:14
Engjëllusha edhe me një pozë provokuese

Engjëlluesha Salihu, tashmë ka vendosur të dal më ndryshe, të dal më provokuese, shkruan Kosova Sot Online.

Ajo me këtë stil veshje po duket bukur dhe e veçantë.

Engjëllusha me një mini-fund të zi dhe me një pozitë seksi ju mahnitë me bukuri.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ENGJËLLUSHA SALIHU OFFICIAL (@engjellushasalihu) on

(Kosova Sot Online)