Soni Malaj josh me linjat e saj trupore

  • 22 maj 2019 - 13:48
Soni Malaj josh me linjat e saj trupore

Madje, vet këngëtarja simpatike shpesh ka shpërndarë këshilla në rrjetet sociale se si femrat mund të arrijnë forma të bukura trupore, shkruan Kosova Sot Online

Dhe rezultati i këtij përkushtimi janë padyshim kjo që po shihni në fotografitë e publikuar në Instagram.

Soni duket perfekte dhe madhështore në fundin ngjyrë bardhë dhe këmishë me shumë ngjyra.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by SONI MALAJ (@soni_malaj) on

(Kosova Sot Online)