Rovena Dilo n'Kosovë, po vjen me diçka të re

  • 22 maj 2019 - 18:33
Rovena Dilo n'Kosovë, po vjen me diçka të re

Këngëtarja e njohur shqiptare Rovena Dilo, aktualisht është duke qëndruar në Kosovë, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

E përveç takimeve me miqtë e saj, ajo e ka plan ta sjell edhe një këngë të re.

Andaj, nuk ka qëndruar kot, pasi i është drejtuar studios së kompozitorit Naim Krasniqi, meqë rast kanë realizuar dhe një fotografi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Rovena Dilo (@rovenadilo) on

(Kosova Sot Online)