Bëni gati urimet: Sinani e Andrra sot kanë festë

  • 25 maj 2019 - 21:32
Bëni gati urimet: Sinani e Andrra sot kanë festë

Sot më shumë se asnjëherë çifti Sinan Hoxha&Andrra Destani, kanë arsye për të qenë të lumtur, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Pikërisht sot djali i tyre i dashur Anisi, mbushë plot tri pranvera...

Në një fotografi, të postuar në rrjetet sociale, që të dy kanë uruar të birin me fjalët më të ëmbëla: "Gëzuar ditëlindjen Ansi jonë i vogël".

Me këtë rast, urime dhe nga ne...

Image

(Kosova Sot Online)