'Hajde përhajr': Butrinti me Kiaren çifti më i ri në shou bizin shqiptar

  • 26 maj 2019 - 15:00
'Hajde përhajr': Butrinti me Kiaren çifti më i ri në shou bizin shqiptar

Kohë më parë në mediat rozë, u përfol për një lidhje të mundshme mes këngëtarit të njohur nga Mitrovica Butrint Imeri dhe prezantueses simpatike Kiara Tito, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Edhe pse nuk pati pohim e as mohim nga asnjëra palë, kjo fotografi e së Dielës ku shfaqen së bashku Butrinti me Kiaren e dëshmon se çifti më i ri i shou bizit shqiptar janë B&K.Përhajr.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by BUTRINT IMERI (@butrint_official) on

(Kosova Sot Online)