Enca nga vetura pozon, e të gjithë meshkujt i 'tranon'

  • 27 maj 2019 - 15:25
Enca nga vetura pozon, e të gjithë meshkujt i 'tranon'

Padyshim njëra prej këngëtareve shqiptare më aktive në rrjetet sociale, është dhe Enca Haxhia, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Kësaj radhe ndryshe prej herave tjera, ajo ka marrë pozë nga vetura, duke treguar edhe njëherë se ëshë në top formë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ENCA (@enca) on

(Kosova Sot Online)