Ariana Fejzullahu si gjithmonë me shumë stil! Shikojeni si duket pranë.....

  • 29 maj 2019 - 13:13
Ariana Fejzullahu si gjithmonë me shumë stil! Shikojeni si duket  pranë.....

Ariana Fejzullahu bukur shpesh publikon fotografi nga më të ndryshmet në rrjetet sociale,shkruan Kosova Sot Online.

Së fundi ajo ka realizuar një fotografi në ambient të hapur afër pishinës, teksa është veshur me një fustan të bardhë i cili i ka shumë hije.

Kujtojmë se Ariana dhe Ermali  janë në pritje të fëmijës së tyre të katërt gjinin të cilën ende nuk e kanë zuluar.

 

(Kosova Sot Online)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ë

A post shared by Ariana Fejzullahu (@arianafejzullahu) on