Aferdita Demaku dhuratë për fansat 'Shumë po gëzohna erdh Bajrami'

  • 31 maj 2019 - 15:22
Aferdita Demaku dhuratë për fansat 'Shumë po gëzohna erdh Bajrami'

Këngëtarja e mirënjohur e muzikës popullore Aferdita Demaku vitin 2019 e ka filluar me vrull, dhe nuk e ka ndërmend të ndaloj, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Pas hitit të padiskutueshëm "Qitja pikën", këngëtarja dhuratë për fansat dhe për festën që po troket, ka publikuar këngën e re "Shumë po gëzohna erdh Bajrami".

Premierë, vetëm në "Kosova Sot Online":

(Kosova Sot Online)