Orinda Huta e thjeshtë dhe joshëse në imazhet e reja nga….

  • 02 qershor 2019 - 13:11
Orinda Huta e thjeshtë dhe joshëse në imazhet e reja nga….

Këngëtarja dhe moderatorja simpatike, Orinda Huta njihet për bukurinë e saj natyrale dhe thjeshtësinë që ka ,Shkruan Kosova Sot Online.

 

Orinda edhe në imazhet që publikon transmeton butësi dhe energji të mirë, i tillë ishte edhe postimi i fundit ku ajo dukej mjaft simpatike.

E njohur edhe për sytë e saj të bukur, sykaltëra u shfaq atraktive dhe sharmante.

Në postimin e  fundit ajo shfaqet e shtrirë në shtratë duke treguar këmbët  simpatike.

 

(Kosova Sot Online)

View this post on Instagram

time for bed @teleshopalbania #versace1969 #home

A post shared by Orinda Huta (@orindahuta) on