Adrola Dushi, mbretëresha e bukurisë shqiptare mahnit me pamjet

  • 02 qershor 2019 - 13:58
Adrola Dushi, mbretëresha e bukurisë shqiptare mahnit me pamjet

Ajo është prej modeleve dhe femrave më të bukura shqiptare,shkruan Kosova Sot Online.

Adrola Dushi komentohet vazhdimisht për bukurinë e saj engjëllore dhe pozitive.

Modelja simpatike prej kohësh është zhvendosur në Amerikë ku edhe po vazhdon karrierën si modele.

Adrola ka sjellur disa imazhe teksa shfaq trupin e saj shtatlartë me veshje mjaftw unike dhe me shumë stil.

 

 

(Kosova Sot Online)