Orinda Huta ka “oqeanin” në sytë e saj

  • 13 qershor 2019 - 14:30
Orinda Huta ka “oqeanin” në sytë e saj

Orinda Huta është këngëtarja nga Shqipëria e cila shquhet për pamjen e saj të bukur dhe të thjeshtë,shkruan Kosova Sot Online.

Ajo ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” në të cilën sigurisht që duket bukur por ajo që lenë përshtypje janë sytë e saj aq të kaltër sa oqeani.

Orinda është bashëshortja e këngëtarit Turi, ata vazhdojne që të jetë në qendër të vëmendjes.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Orinda Huta (@orindahuta) on

(Kosova Sot Online)