A jeni gati: Nënë e bijë - po vijnë me risi

  • 15 qershor 2019 - 15:00
A jeni gati: Nënë e bijë - po vijnë me risi

Këtë vit kanë vendosur që të jenë më aktive se kurrë, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Fjala është për këngëtaren e mirënjohur Shyhrete Behluli dhe vajzen e saj, poashtu këngëtare e njohur Engjellusha Salihu, të cilat shumë shpejt pritet ta publikojnë këngën e radhës, kësaj radhe duet.

Këtë lajm e ka bërë të ditur, vetë Engji, përmes profilit të saj në Instagram, derisa ka shkruar: "Shume shpejtë bashkëpunimi i rradhës me yllin tem @shyhrete_behluli".
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ENGJËLLUSHA SALIHU OFFICIAL (@engjellushasalihu) on

(Kosova Sot Online)