Humbi 27 kg për 4 muaj, Gili mahnit me pamjen e saj në daljen e fundit

  • 17 qershor 2019 - 09:19
Humbi 27 kg për 4 muaj, Gili mahnit me pamjen e saj në daljen e fundit

Gili u bë e dashur për publikun shqiptar që në daljet e saja të para në skenë.

Por së fundmi këngëtarja i ka habitur të gjithë me format e saja trupore

E ftuar në një emision Gili ka zbuluar se ka humbur plot 27 kilogramë në 4 muaj.

Një ndryshim shumë drastik ky që e ka arritur nëpërmjet një diete të quajtur Paleo Diet që e ka marrë emrin kështu për shkak se në këtë dietë njerëzit hanë ushqime të ngjashme me ato të kohës së paleoliti, pra përfshihet peshku, mishi, perimet arrat dhe farat.

Por në foton e fundit që këngëtarja ka postuar në llogarinë e sja në Instagram ajo  duket 25 vite më e re.

Këngëtarja mahnit me pamjen e saj ku nuk kanë munguar  as komplimetet për këngëtaren në komente.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Gili Official profile (@gili.official) on

(Kosova Sot Online)