Rikthehet Tuna e dikurshme, pozon me tanga

  • 17 qershor 2019 - 10:45
Rikthehet Tuna e dikurshme, pozon me tanga

Tuna është mjaft aktive në rrjete sociale dhe përveç aktiviteteve që kanë lidhje me karrierën, shpesh e kemi parë të publikojë momente të veçanta nga përditshmëria e saj.

E së fundmi na ka treguar se ajo e ka shijuar shumë fundjavën që lamë pas.

Këngëtarja ka publikuar një video mjaft tërheqëse ku pozon me bikini dhe tregon trupin e hatashëm.

Na duhet të themi se video të tilla të Tunës kishte kohë që nuk shihnim.

Këngëtarja mban të veshur me një palë bikini të zeza ndërsa të poshtmet janë në formë tangash që i ekspozojnë të pasmet.

Image

 

(Kosova Sot Online)