Ledina Çelo prezanton veturën luksoze

  • 17 qershor 2019 - 17:00
Ledina Çelo prezanton veturën luksoze

Ledina Çelo e ka ‘reklamuar’ veturën e saj ‘Porsche’.

Këngëtarja i ka bërë disa postime në Instastory dhe shihet duke ngarë makinë luksoze.

Ajo shihet duke i dhënë një makine të tipit ‘Porsche’ e cila sipas të gjitha gjasave është e saj.

Këngëtarja po vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale, andaj lidhur me përditshmërinë e saj fansat po i mban të informuar.

Image

Ani pse nuk ka publikuar qe një kohë projekte të reja muzikore, Ledina vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun.

(Kosova Sot Online)