Armela 'rrezikon', publikon këngën e saj të parë 'Thirrëm'

  • 17 qershor 2019 - 17:12
Armela 'rrezikon', publikon këngën e saj të parë 'Thirrëm'

Ish banorja e BB9, Armela Hyseni pas eksperiencës që pati në 'reality show', dhe pas një sërë pjesmarrjesh në evente të ndryshme të modës, në rolin e modeles, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Ka vendosur të rrezikojë, duke publikuar këngën e saj të parë 'Thirrëm', e cila vjen e realizuar dhe me videoklip dhe na sjell një Armelë super seksi.

(Kosova Sot Online)