Fjolla Morina ia 'therrë' për pushime, pozon plot sensualitet në bikini

  • 17 qershor 2019 - 18:43
Fjolla Morina ia 'therrë' për pushime, pozon plot sensualitet në bikini

Këngëtarja e njohur Fjolla Morina pas pjesmarrjes së saj në "Miss Universe Albania", ku ishte e ftuar për të përformuar, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Për ti mbushur bateritë, ia ka therrë për pushime, dhe nga Gjiri i Lazit, ka pozuar tejet seksi, siç mund ta shikoni edhe vetë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Fjolla Morina (@fjolla.morina) on


(Kosova Sot Online)