Ganja ft. Pro Band publikojnë këngën 'Zemra don dashni'

  • 17 qershor 2019 - 21:25
Ganja ft. Pro Band publikojnë këngën  'Zemra don dashni'

Pas këngës "Martesa", e cila u pëlqye tej mase nga publiku, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Këngëtarja e njohur Ganimete Abazi - Ganja dhe Pro Band, kanë publikuar projektin e radhës "Zemra don dashni", që padyshim do jetë një prej hiteve të kësaj Vere.

Premierë:

(Kosova Sot Online)