Rina Balaj me projekti të ri,kaq joshëse do duket në klip

  • 18 qershor 2019 - 11:38
Rina Balaj me projekti të ri,kaq joshëse  do duket në klip

Bashkëpunimi i shumë përfolur, në mes të Adelina Ismailit dhe këngëtares Rina Balaj, pritet të lansohet më 20 Qershor, kënga titullohet "Qikat",shkruan Kosova Sot Online.

Në postimin fundit të bërë nga Rina,ajo tregon pjesë nga klipi,ku pa dyshim së këngëtarja simaptike duket mjaftë seksi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by RINA (@balajrina) on

(Kosova Sot Online)