Adelina Tahiri po fillon pushimet, shikoni ku ka vendosur të shkojë

  • 18 qershor 2019 - 16:50
Adelina Tahiri po fillon pushimet, shikoni ku ka vendosur të shkojë

Adelina Tahiri është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia dhe që mori vëmendjen e publikut që në daljen e parë në skenë.


Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze

Sot ajo ka publikuar një foto përmes së cilën ka treguar se po fillon pushimet në Turqi.

Image

(Kosova Sot Online)