Modelja i hap këmbët, ja çka i bëri një mashkull

  • 19 qershor 2019 - 16:36
Modelja i hap këmbët, ja çka i bëri një mashkull

Chrissy Teigen është një aktore dhe modele e njohur Amerikane. Ajo është e martuar me këngëtarin e famshëm John Legend, i cili na ka rrëmbyer zemrat me këngët e tij.

Ata janë prindër të dy fëmijëve të bukur, Luna 3 vjeçare dhe Miles 11 muajsh, por së shpejti ata do të bëhen prindër për herë të tretë dhe janë shumë të lumtur. Së fundmi, Chrissy Teigen ka postuar një foto në llogarinë e saj të Instagramit.

Në foto shihet një skuadër e trajnuar për trajtime të pjesëve të ndryshme të trupit po merret me të ajo është shfaqur me këmbët e hapura.

“Kur kam qenë e re make-up ka qenë vetëm për fytyrën por tanimë ndonjëherë i bëj make-up edhe trupit”- ka shkruar modelja krahas fotos e cila nuk i la shumë vend imagjiantës për ndjekësit e saj.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen) on

(Kosova Sot Online)