Poni pozon tejet me stil, kështu se keni parë

  • 19 qershor 2019 - 17:01
Poni pozon tejet me stil, kështu se keni parë

Pas publikimit të albumit "Identitet", dhe këngës "Nuse mirësevjen", të cilës ia realizoi edhe videoklipin, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Këngëtarja e njohur Poni, ka ardhur me një pozë, ku shfaqet tejet me stil dhe shumë joshëse.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Poni Official (@poni_officiel) on


(Kosova Sot Online)