Gëzimja po e ndjek intervistën e Remzies, do t’ju ‘shkrijë’ me reagimin

  • 19 qershor 2019 - 17:25
Gëzimja po e ndjek intervistën e Remzies, do t’ju ‘shkrijë’ me reagimin

U bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër dhe tani, Gëzime Krasniqi është tejet e përfolur.

Martesa me djalin e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmani shtë ajo që e bëri tejet të komentuar.

Ajo tani posedon shumë ndjekës në rrjete sociale dhe ndan me ta shumë momente nga jeta e saj.

Sot, ajo ka publikuar një foto me të cilën tregon se po e ndjek intervistën e vjehrrës së saj.

Image

(Kosova Sot Online)