Angjela Martini ju 'tranon' me këtë pozë nga marketi

  • 19 qershor 2019 - 20:08
Angjela Martini ju 'tranon' me këtë pozë nga marketi

Bukuroshja shqiptare Angjela Martini, si çdo njeri tjetër, ka nevojë të furnizohet me produkte ushqimore dhe të hixhenës, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Ajo pikërisht sot ka vizituar marketin, nga ku dhe ka shkrepur këtë fotografi, e cila i ka bërë edhe më shumë për vete, ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Angela Martini ë (@angela_martini) on

(Kosova Sot Online)