Na "çmendi"Majlinda me këtë foto

  • 20 qershor 2019 - 12:44
Na

Ish e dashura e reperit Majk, Majlinda Zeka tashmë nëna e djali të tij dhe ka linja perfekte trupore,shkruan Kosova Sot Online.

Majlinda është duke I kaluar pushimet në Turqi prej nga edhe po sjell imazhe mjaftë seksi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by MRë (@majlindazeka1) on

(Kosova Sot Online)