Shyhrete Behluli & Engjellusha, publikojnë këngën e re 'Vallja e nuses'

  • 20 qershor 2019 - 15:20
Shyhrete Behluli & Engjellusha, publikojnë këngën e re  'Vallja e nuses'

Në prag të sezonës së dasmave, kur të gjithë këngëtarët shqiptarë, janë mëse të angazhuar, Shyhrete Behluli dhe Engjellusha Salihu, kanë publikuar projektin më të ri, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

"Vallja e nuses", mban titullin kënga më e re e këngëtareve respektive, e cila vjen e interpretuar shkëlqyer nga Shyhretja dhe Engji.

Premierë:

(Kosova Sot Online)