Dhurata Ahmetajt i ndodh e papritura ja si reagon

  • 21 qershor 2019 - 12:13
Dhurata Ahmetajt i ndodh e papritura ja si reagon

Ka kohë që nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor.

Por, Dhurata Ahmetaj po e shijon jetën duke vizituar vende të ndryshme kudo nëpër Evropë.

Së fundmi, në Instagram, Dhurata ka hedhur një fotografi ku ka mahnitur me pamjen e saj.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Dhurata Ahmetaj (@dhurataahmetaj) on

Përpos vendit përrallor, padyshim që krejt vëmendjen e merr gjoksi i këngëtares dhe këmbët seksi.

(Kosova Sot Online)