Emina Cunmulaj shfaqet joshëse, ka diçka për të thënë

  • 22 qershor 2019 - 10:55
Emina Cunmulaj shfaqet joshëse, ka diçka për të thënë

Njihet për bukurinë dhe profesionin e modelizmit për të cilin punon dhe jeton  në SHBA, shkruan Kosova Sot Online.

Modelja Emina Cunmulaj, ka publikuar së fundmi një fotografi në rrjetin social Instagram, ku krahas fotos ka shkruar, ‘Ec sikur ti kesh tre burra që po ecin pas teje’.

Si duket Cunmulaj është gjithmonë e motivuar dhe e gatshme për të bërë gjëra të reja në jetën e saj.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by eminacunmulaj (@eminacunmulaj) on

(Kosova Sot Online)