E nxehtë dhe provokuese, Lori Hoxha njerr në shesh gjoksin bombastik

  • 22 qershor 2019 - 15:28
E nxehtë dhe provokuese, Lori Hoxha njerr në shesh gjoksin bombastik

Trashëgimtarja e Top Channel, Lori Hoxha zbulon linjat e saj bombastike.

Nëpërmjet një postimi në instagram, bukuroshja nxjerr foton e saj provokuese me rroba banjo në të cilën dallohen linjat e saj perfekte.

Lori shihet teksa pozon në breg të detit, por vajza simpatike e cila është një ndër më të përfolurat në botën e showbizit, edhe për shkak të ndërhyrjeve estetike, nuk jep asnjë informacion për vendndodhjen.

Image

(Kosova Sot Online)