Lori Hoxha vendos të mos publikojë më imazhe me bikini dhe ka një arsye

  • 24 qershor 2019 - 10:32
Lori Hoxha vendos të mos publikojë më imazhe me bikini dhe ka një arsye

Blogerja e njohur Lori Hoxha është padyshim një ndër personazhet më të ndjekur në rrjetet sociale ku gjithmonë publikon foto nga përditshmëria e saj dhe udhëtimet e shumta.

Dy ditë më parë, Lori publikoi një foto ku shfaqej e veshur me rroba banjo.

Mirëpo, pas komenteve dhe kritikave të shumta ajo vendosi ta fshijë.

Për këtë arsye ajo ka marr një vendim drastik dhe nëpërmjet një postimi të dytë ka lajmëruar se nuk do të postojë më foto me rroba banjo.

Lori ka publikuar një selfie dhe pranë saj ka shkruar:

“Selfie sepse ju jeni të gjithë shumë të ndjeshëm për fotot e mia me rroba banjo.” , thotë Lori ndërkohë që fansat e saj nuk kanë rënë dakord me të.

(Kosova Sot Online)