Aktorja shqiptare “çmend” fansat me fotot me bikini

  • 24 qershor 2019 - 14:19
Aktorja shqiptare “çmend” fansat me fotot me bikini

Tani që janë rritur temperaturat, shumica preferojnë që të shkojnë në plazh, nga ku nuk mungojnë fotot me bikini.

Kështu ka bërë edhe aktorja e njohur, Olta Gixhari, e cila në profilin e saj në “Instagram” ka publikuar disa foto ku shfaqet mjaft seksi.

Olta u rikthye në rrjetin social me foto në plazh dhe ngjalli reagime të shumta, edhe nga personazhet e njohur.

“Po pse mi pse? Superseksi im”, i shkruan moderatorja Jonida Vokshi, të cilës Olta i përgjigjet: “Unë në shtator do jem 90-60-90, do tërbohem komplet”.

Ndërkohë aktorja Erjona Kakeli po ashtu komentoi me emoji zemrash.

(Kosova Sot Online)