Anxhela Peristeri zbulon si e kanë ndaluar në aeroport së bashku me këngëtarin e njohur: Në portofol i gjetën gjethe…

  • 25 qershor 2019 - 08:15
Anxhela Peristeri zbulon si e kanë ndaluar në aeroport së bashku me këngëtarin e njohur: Në portofol i gjetën gjethe…

Këngëtarja e njohur, Anxhela Peristeri është një nga personat që beson tek besëtytnitë. Së fundmi ajo ka qenë e ftuar në emisionin “E Diell”, ku ka treguar edhe një eksperiencë të çuditshme prej hajmalive apo objekteve që largojnë “syrin e keq”.

“Thonë se kur fut një gjethe dafine në portofol ke fat dhe të vijnë të ardhura të shumta. Unë kam vuajtur gjithmonë nga syri i keq dhe u jap gjithmonë këshilla të tjerëve sesi të mbrohen. Radha i erdhi mikut tim Aurel Thëllimi kur shkuam për të kënduar në një koncert në Zvicër që të këpuste një gjethe dafine dhe ta merrte me vete”, tregon Peristeri.

“Kaloj unë e para ndërkohë policia mban Aurelin sepse pa gjethen e dafinës të futur në portofol. U ktheva për ta ndihmuar dhe i thoja autoriteteve që është për fat”, kujton këngëtarja e dashur për publikun shqiptar.

“Thonë se kur fut një gjethe dafine në portofol ke fat dhe të vijnë të ardhura të shumta. Unë kam vuajtur gjithmonë nga syri i keq dhe u jap gjithmonë këshilla të tjerëve sesi të mbrohen. Radha i erdhi mikut tim Aurel Thëllimi kur shkuam për të kënduar në një koncert në Zvicër që të këpuste një gjethe dafine dhe ta merrte me vete”, tregon Peristeri.

“Kaloj unë e para ndërkohë policia mban Aurelin sepse pa gjethen e dafinës të futur në portofol. U ktheva për ta ndihmuar dhe i thoja autoriteteve që është për fat”, kujton këngëtarja e dashur për publikun shqiptar.

(Kosova Sot Online)