Genc Prelvukaj & Aurela Gaçe - publikojnë duetin 'Adrenalinë'

  • 25 qershor 2019 - 15:27
Genc Prelvukaj & Aurela Gaçe - publikojnë duetin 'Adrenalinë'

Dy këngëtarë të njohur shqiptarë: Genc Prelvukaj dhe Aurela Gaçe, e kanë bërë njetë me kallë këtë Verë, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Ata kanë publikuar këngën "Adrenalinë', e cila vjen përplot ritëm, me një videoklip shumë veror, dhe ç'është më rendësi, me një kombinim dhe interpretim fantastik.

Premierë:

(Kosova Sot Online)