Ua prezantojmë: Besnikun dhe vajzën e tij

  • 25 qershor 2019 - 17:23
Ua prezantojmë: Besnikun dhe vajzën e tij

Një prej solistëve më vokalin më të mirë, padyshim se është edhe Besnik Qaka i NRG Band, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

E duke marrë për bazë motin me diell, Besniku ka dalur në shëtitje me vajzën e tij Unën.

Derisa në fotografinë e postuar ku shkëlqejnë që të dy, ka shkruar: "Gishti i babait ku je ti".

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Besnik Qaka (NRG Band) (@besnik_qaka) on

(Kosova Sot Online)