Albërije Hadërgjonaj, se ka ndërmend të plaket

  • 25 qershor 2019 - 19:00
Albërije Hadërgjonaj, se ka ndërmend të plaket

Padyshim këngëtarja Albërije Hadërgjonaj vazhdon të jetë shumë e pëlqyer nga publiku, jo vetëm për këngët që lanson, por edhe për paraqitjen e saj të jashtme, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Së fundmi këngëtarja ka pozuar nga Los Anxhelosi, ku shfaqet shumë në formë, dhe më këtë tempo Albërija se ka ndërmend të plaket.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Alberie Hadërgjonaj (@alberije_hadergjonaj) on

(Kosova Sot Online)