Eni Koçi pozon me këmbët përpjetë, i dashuri i saj ka diçka për t’i thënë

  • 26 qershor 2019 - 08:10
Eni Koçi pozon me këmbët përpjetë, i dashuri i saj ka diçka për t’i thënë

Tashmë ata janë kthyer në çiftin më të ndjekur e të komentuar në rrjetet sociale e mediat rozë. Është fjala për dy këngëtarët e njohur, Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj, të cilët janë mjaft aktivë në profilet e tyre në “Instagram”.

Genci dhe Eni nuk ngurrojnë që t’ia shprehin dashurinë njëri-tjetrit publikisht, nëpërmjet postimeve apo komenteve të ndryshme në rrjetet sociale.

Së fundmi, këngëtarja ka publikuar një fotografi ku shfaqet me këmbë përpjetë. Ky imazh ka marrë mijëra pëlqime dhe qindra komente, ku ka rënë në sy ai i të fejuarit të saj.

Image

 

(Kosova Sot Online)